Zjazd PTAiIT z prof. Andresem [BONUS]

Podczas weekendowego wypadu do przyjaciół w Krakowie, zajrzałem na trzecie piętro w pięknym budynku przy ulicy Kopernika 17, by poznać tamtejszą katedrę anestezjologii i spotkać się z prof. Januszem Andresem, Prezesem-Elektem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Tematem naszej rozmowy był Zjazd PTAiIT. Ciekawi Cię, o czym rozmawialiśmy? Poniżej kilka z tematów:

zjazd ptaiit
 • Czy zdążymy zostać jeszcze dumnymi członkami PTAiIT, zanim skończy się niższy próg opłat? A może możemy dostać się tam jeszcze taniej? 🙂
 • Czy rezydenci mają szanse na obniżkę składki członkowskiej, wzorem innych europejskich organizacji?
 • Czy jest szansa na bardziej praktyczne podejście do “medycyny okołooperacyjnej”?
 • Dlaczego warto przyjechać do Krakowa na Zjazd PTAiIT?
 • Jacy goście zaszczycą nas w Krakowie swoją obecnością?
 • Jak będzie nazywać się ESA od czerwca 2021?
 • Jak wygląda Patient Blood Management po różnych stronach Atlantyku?
 • Dla kogo przygotowane są kursy przedzjazdowe i czego dotyczą?
 • Czy warto udać się na kolację z Zarządem PTAiIT?
 • Czy w anestezjologii jest miejsce na więcej microlearningu? I jak ma się to do nowych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji?

Posłuchaj!

Rozmowa, którą odbyliśmy, przebiegała w niesłychanie pozytywnej atmosferze i, pozwolę sobie mieć nadzieję, będzie wstępem do naszej bogatej współpracy z Towarzystwem – obyśmy wszyscy na tym skorzystali!

Naszą rozmowę odbyliśmy w ramach partnerstwa medialnego z komitetem organizacyjnym Zjazdu PTAiIT, który odbędzie się w Krakowie na początku września tego roku. Do końca marca obowiązują niższe opłaty rejestracyjne, wtedy mija również termin przesyłania abstraktów.

zjazd ptaiit zgłoś swój abstrakt

Według informacji, które przekazał mi prof. Adres, konsultant krajowy zobowiązał się do uznawania w ramach prac poglądowych obowiązkowych dla specjalizujących się lekarzy zgłoszonych i zaakceptowanych prac zjazdowych. Tym bardziej zachęcam do tworzenia 🙂

Zobacz też ostatnią Anestezjologiczną Prasówkę!

Staszek

Lekarz w trakcie specjalizacji. Pomysłodawca i naczelny AnestezjoPodcastu i strony Laryngoskop.eu. Entuzjasta nowoczesnych technologii w edukacji.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. 1 marca 2020

  […] W marcu jak w garncu, a w AnestezjoPodcaście jak zawsze sporo EBMu. Ale zanim przejdziemy dalej – czy słyszeliście najnowszy wywiad Staszka z prof. Januszem Andresem o XX Międzynarodowym Zjeździe PTAiIT? Kliknijcie tutaj! […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *