[Po dyżurze] NZK i ROSC na stole

Po dyżurze to specjalna seria dla Patronów Podcastu (zobacz: Jak (i dlaczego) zostać Patronem?). Nagrywana jest ona bez postprodukcji – na raz, bez obróbek, wycinania i docinania, często w nietypowych okolicznościach, na przykład podczas powrotu z pracy w samochodzie.

W ramach „Po dyżurze” analizuję na bieżąco to, co wydarzyło się na mojej zmianie – co było dla mnie wyzwaniem, szokiem medyczno-organizacyjnym, a może po prostu mnie zainteresowało.

W piewszym odcinku „Po dyżurze” przypadek z mojego dyżuru w ubiegły czwartek – nasz pacjent na stole musiał być uciskany i wyszedł z tego obronną ręką.

Wesprzyj AnestezjoPodcast, by odsłuchać ten odcinek (i wszystkie następne), nagrane w serii „Po dyżurze”. Pamiętaj, AnestezjoPodcast był, jest i będzie bezpłatny! Dodatkowe, czasami mniej, czasami bardziej merytoryczne odcinki to moja forma podziękowania dla tych, którzy wierzą w moją pasję przy tworzeniu Podcastu i chcą wyrazić to, przyczyniając się do jego rozwoju drobnym wsparciem finansowym.

Dziękuję Ci za Twoje wsparcie! Miłego słuchania!

Staszek

Lekarz w trakcie specjalizacji. Pomysłodawca i naczelny AnestezjoPodcastu i strony Laryngoskop.eu. Entuzjasta nowoczesnych technologii w edukacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *