Jak się uczysz? – część druga ankiety AnestezjoPodcastu

Kiedy razem ze Staszkiem przygotowaliśmy i udostępniliśmy ankietę o stosowanych przez was metodach wykorzystywanych do nauki w trakcie szkolenia specjalizacyjnego (a miało to miejsce w styczniu 2020 roku), nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiły później.

Pandemia COVID-19 w ogromny sposób wpłynęła na wiele płaszczyzn życia codziennego, ludzie przenieśli się z biur do home office, studenci zaczęli nauczanie zdalne, podstawowa opieka zdrowotna zaczęła funkcjonować w trybie teleporad.

Oczywistym jest zatem fakt, że i lekarze specjalizanci przeszli na inny tryb szkolenia specjalizacyjnego. Wiele znakomitych konferencji zostało odwołanych albo odbyły się w trybie online. W internecie wysypało (często znakomitymi) materiałami o wentylacji mechanicznej, tlenoterapii czy USG.

Zatem: w jaki sposób COVID-19 wpłynął na to jak się uczysz? Pomóż nam to sprawdzić! Ponieważ lubimy EBM – prosimy was o wypełnienie ankiety:

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<
lub wypełnij w formularzu poniżej

Jeśli brałaś lub brałeś udział w poprzedniej ankiecie to tym bardziej zapraszamy Ciebie do jej wypełnienia. W odpowiednim miejscu zaznacz, że brałaś/brałeś udział w jej poprzedniej odsłonie.

Dziękujemy!
Szymon i Staszek

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. 8 lutego 2021

    […] Zapraszam także do wypełnienia dwóch ankiet:Jak znieczulasz? Ankieta SKN AiIT UMPJak się uczysz? – część druga ankiety AnestezjoPodcastu […]

  2. 7 marca 2021

    […] Uprzejmie prosimy o wypełnienie przez was dwóch ankiet, które ostatnio zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Pierwsza ankieta dotyczy waszych preferencji znieczulenia ogólnego, a druga skierowana jest dla rezydentów i dotyczy metod samokształcenia. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *