Jak zostać Patronem?

Kto to jest Patron? Cóż, mam nadzieję, że to właśnie Ty 🙂 To ktoś, kto wierzy w to, co robimy, i chce pokazać swoje wsparcie przekazując nam parę groszy. Z tego krótkiego artykułu dowiesz się, jak zostać Patronem i z jakimi korzyściami się to wiąże.

jak zostać patronem przez patronite

Kim jest Patron i jak zostać patronem?

Mam nadzieję, że to właśnie Ty 🙂 Patron to zaangażowany Słuchacz, który decyduje się na comiesięczne przeznaczenie kwoty 3, 7, 14 lub 21 złotych na rozwój AnestezjoPodcastu i Laryngoskopu w serwisie Patronite.pl.

Wolisz wspomóc nas jednorazowo? Wybierz opcję tPay w Patronite i zapłać z góry za określoną liczbę miesięcy. Po tym czasie subskrypcja wygaśnie automatycznie. Możesz też wspomóc nas poprzez jednorazową płatność w PayPal.

Po co nam pieniądze? Jak będziemy się rozwijać?

Na tę chwilę stawiamy sobie trzy główne cele, na realizację których potrzebujemy wsparcia.

1. Podstawowe utrzymanie Podcastu

To, co na początku było niszową inicjatywą zapaleńca, dzisiaj przeradza się w przedsięwzięcie docierające do relatywnie dużej grupy odbiorców. Za tym idą konkretne koszty, które – jak dotąd – pokrywałem z własnej kieszeni. Pomijając wydatki na sprzęt, koszty stałe (utrzymanie serwera, domeny, hostingu dla plików, licencje na programy) szybują coraz wyżej w górę. Tworzę Podcast, bo cieszy mnie to i daje mi to radość – mam jednak nadzieję, że dzięki Zaangażowanym Słuchaczom nie będę musiał do niego corocznie dokładać dużych środków finansowych 🙂

2. Więcej i lepiej!

To, co decyduje o jakości podcastu, to jego zawartość. Chciałbym, by AnestezjoPodcast przestał mówić jednym głosem. Zgłasza się do mnie coraz więcej osób, które chciałyby się zaangażować w temat, jednak z przyczyn technicznych jest to dla nich trudne (na wejście potrzeba dobrych paru złotych na zakup mikrofonu czy urządzenia do nagrywania). Chciałbym umożliwić im współtworzenie Podcastu, poprzez zakup niezbędnego sprzętu. Dzięki temu będziemy mogli częściej wypuszczać wysokiej jakości odcinki.

Drugim kierunkiem rozwoju, który chciałbym nadać podcastowi, są Wideopodcasty – choćby na YouTubie (z dużym prawdopodobieństwem w momencie czytania przez Ciebie tego wpisu zaczęliśmy już pracę nad tym projektem). I tutaj znowu – potrzebny jest odpowiedni sprzęt, a także pewna krzywa uczenia.

Co się definitywnie NIE zmienia: wszyscy tworzący AnestezjoPodcast pracują na zasadzie wolontariatu i NIE będziemy pobierać żadnej kasy za czas, który poświęcamy na tworzenie Podcastu.

3. Działania dla bezpieczeństwa

Nadwyżkę ponad wyżej wymieniony próg przeznaczymy na działania dążące do zwiększenia bezpieczeństwa. W roku 2019 mówimy stanowcze NIE możliwym do uniknięcia błędom związanym ze stosowaniem leków. W tym celu wydrukujemy i roześlemy do wszystkich zainteresowanych (bezpłatnie) etykiety na strzykawki, które zmniejszają ryzyko pomylenia leku w sytuacji nagłej.

jak zostać patronem i zapewnić etykiety

Przeczytaj o cyklu „Bezpieczeństwo pacjenta”

Co za Patronat?

Jako Patron, w zależności od poziomu wsparcia, otrzymasz:

Jak zostać Patronem – na zakończenie

Mam nadzieję, że ten wpis rozjaśnił Ci, jak możesz zostać naszym Patronem. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, propozycje, uwagi – skontaktuj się ze mną!