Fiszki do PES z anestezjologii i intensywnej terapii już są!

Pedagodzy od dawna dowodzą, że najskuteczniejszą formą nauki jest ta, która wymaga aktywnego wydobywania wiedzy z zakamarków umysłu. Dla większości z nas będzie to forma szybsza i bardziej skuteczna, niż czytanie po raz trzeci obowiązującej literatury.

fiszki z anestezjologii i intensywnej terapii

Przygotowując się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, jeden z naszych Kolegów, Bartek Jankowski, wykonał ogromną pracę. Przekopując się przez tony obowiązującego do egzaminu materiału, skrupulatnie tworzył notatki w formie kart do aplikacji Anki. Korzystając z efektów swojej pracy, fenomenalnie zdał egzamin i dzisiaj możemy gratulować mu tytułu specjalisty 🙂 Przygotowane przez Bartka pliki możesz znaleźć tutaj i pobrać bezpłatnie, jeśli wolisz cyfrową formę nauki.

Pobierz wersję elektroniczną (przed korektą): KLIKNIJ TUTAJ
Program do obsługi Anki: http://ankiweb.net/

Anki to elektroniczna wersja tego, co większość z nas zna w formie papierowych FISZEK. Wielu z nas – w tym ja – spędziło przy tym papierowym odpowiedniku długie godziny, ucząc się języków obcych, czy po prostu anatomicznych nazw po łacinie.

Bartek postanowił podzielić się nieodpłatnie przygotowanymi przez siebie kartami, a ja wybrałem z nich 1200. Po korekcie posłużyły one do przygotowania dwóch zestawów kart: „Anestezjologia i artykuły” oraz „Intensywna terapia i sepsa”. Nawiązałem kontakt z najbardziej znanym polskim wydawnictwem, specjalizującym się w produkcji FISZEK. Kiedy powiedzieli nam wstępne „TAK”, podzieliłem się pomysłem z Koleżankami i Kolegami z całej Polski. Stworzyliśmy projekt na jednym ze znanych polskich portali crowdfundingowych i… już po 24 godzinach mieliśmy wystarczającą liczbę zamówień.

Ponieważ nasza „Zrzutka” cieszyła się ogromną popularnością, Fiszki można nabyć również w stałej ofercie Wydawnictwa.

Co wchodzi w skład zestawu „FISZKI Anestezjologia i intensywna terapia”?

 • FISZKI (łącznie 1200 kartoników)
 • przekładki tematyczne
 • pudełko MEMOBOX, z przegródkami ułatwiającymi powtórki
 • plastikowe, podręczne etui.
Fotka z Facebookowego komentarza od Kasi: https://www.facebook.com/laryngoskop/posts/187929416012934

Jak zamówić Fiszki?

Fiszki są już dostępne w sklepie internetowym Wydawnictwa. Kliknij tutaj, aby przejść bezpośrednio na stronę produktu. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy kod rabatowy – wpisz kod „laryngoskop” (bez cudzysłowu) przy podsumowaniu zamówienia, aby otrzymać 10 złotych zniżki.

Pomyślnej nauki!

Staszek

Lekarz w trakcie specjalizacji. Pomysłodawca i naczelny AnestezjoPodcastu i strony Laryngoskop.eu. Entuzjasta nowoczesnych technologii w edukacji.

Może Ci się również spodoba

10 komentarzy

 1. Pat pisze:

  Świetny pomysł z fiszkami!
  Niestety link do pobrania notatek nie działa 🙁

 2. Agnieszka pisze:

  Niestety u mnie tez nie działa… więc może jednak jest jakiś problem? Próbowałam kilka razy 😉

 3. Ania pisze:

  Czy można je jeszcze zamówic?

 4. Tomek pisze:

  Kiedy zacznie się wysyłka do osób, które wpłaciły na zrzutkę?

 5. Miktam pisze:

  Poproszę o materiały do PES z ait. Czy mam wpłacić kwot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *